page-header
Informacje o mnie

Tłumacz Wrocław

Tłumacz przysięgły angielski Wrocław

Biuro Tłumaczeń Wrocław

Jestem absolwentką filologii angielskiej na Uniwersytecie Wrocławskim oraz studiów podyplomowych „Zarządzanie finansami firmy” prowadzonych przez Akademię Ekonomiczną we Wrocławiu.

Posiadam uprawnienia tłumacza przysięgłego, potwierdzone wpisem na listę tłumaczy przysięgłych prowadzoną przez Ministra Sprawiedliwości pod numerem TP/1661/05.

Od 2000 r. należę do Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS, a w latach 2006 – 2020 pełniłam funkcję członka zarządu Dolnośląskiego Koła PT TEPIS.

Edukacja
="timeline-item"
Uniwersytet Wrocławski

Filologia Angielska

="timeline-item"
Akademia Ekonomiczna

Zarządzanie finansami firmy

Doświadczenie
="timeline-item"
Polskie Towarzystwo Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych

Od 2000 roku należę do PT TEPiS, w latach 2006-2020 pełniłam funkcję członka zarządu dolnośląskiego koła ww. Towarzystwa.

Zamów wycenę lub tłumaczenie

Formularz zamówienia lub wyceny

Tłumacz angielski Wrocław

Tłumacz angielski – Renata Strojewska, absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego na kierunku Filologia Angielska oraz absolwentka studiów podyplomowych na kierunku „Zarządzanie finansami firmy” na Akademii Ekonomicznej zaprasza do swojego biura tłumaczeń we Wrocławiu. Biuro to mieści się przy ul. Leszczyńskiego 4 i czynne jest od poniedziałku do piątku. Renata Strojewska prowadzi swoje biuro tłumaczeń od 1999 roku i jako tłumacz języka angielskiego (nr TP/1661/05) oferuje klientom wysokiej jakości tłumaczenia ustne i pisemne z wielu różnych dziedzin. Renata Strojewska dołączyła do Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS w 2000 roku. Natomiast od roku 2006 do 2020 pełniła także funkcję Członka Zarządu Dolnośląskiego Koła Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych. Dzięki swojemu doświadczeniu, które zdobywała od początku swojej kariery, oferuje rzetelne i szybkie usługi tłumaczenia dokumentów z i na język angielski.

Obsługując firmy, jak i indywidualnych klientów, oferuje tłumaczenia angielskie zarówno standardowych dokumentów, takich jak: świadectwa, akty urodzenia i stanu cywilnego, certyfikaty, czy dyplomy; a także specjalistycznych dokumentów z bardzo wielu rozmaitych dziedzin (ekonomia, prawo, marketing i zarządzanie, finanse i rachunkowość, itp.). Biuro Tłumaczeń RS Tłumaczenia Angielski zapewnia, że wszystkie usługi wykonywane są bardzo starannie, terminowo, rzetelnie i z dbałością o najdrobniejszy szczegół. W trosce o dobro swoich klientów tłumacz języka angielskiego zobowiązuje się do pełnej poufności treści powierzonych do tłumaczenia. Profesjonalny tłumacz Wrocław – osoby zainteresowane atrakcyjną i ciekawą ofertą zapraszamy do kontaktu z naszym biurem – tłumacz angielski Wrocław – zapraszamy, profesjonalne biuro tłumaczeń Wrocław, dolny śląsk.

Back to top of page
Call Now Button